Pierwszy dzień WIOSNY w Trzęsaczu.

Trzęsacz zachwyca swym urokiem szczególnie wiosną. Co prawda wiosna przychodzi na Wybrzeże dwa tygodnie poźniej niż w centrum Polski. Ale już w pierwszy dzień wiosny 2017 roku, kiedy postanowiliśmy zrobić kilka zdjęć dało się już wyczuć ten cudowny powiew. Zapraszamy do Trzęsacza również wiosną, aby delektować się czystym powietrzem i rodzącą się jak co roku utęsknioną wiosną.

Foto relacja z Festiwalu Gitarowego

Koncert Sacrum non Profanum - od wielu już lat w sierpniu w pięknym kościele neogotyckim w Trzęsaczu, dzięki profesorowi Bohdanowi Boguszewskiemu z Akademi Sztuki w Szczecinie mamy przyjemność zasmakować niebywałej uczty kulturalnej.

Międzynarodowy Festiwal Gitarowy - Trzęsacz

Co rocznie w Trzęsaczu podczas Międzynarodowego Festiwalu Gitarowego można zobaczyć i usłuszeć najlepszych gitarzystów prezentowanych jako gwiazdy wieczoru. Całemu festiwalowi towarzyszy konkurs dla młodych adeptów, którzy uczestniczą w przesłuchaniach. Ostatniego dnia wyłonieni zostają najlepsi wykonawcy w wielu kategoriach wiekowych.

Sacrum non Profanum

Koncert Sacrum non Profanum - od wielu już lat gości w sierpniu w pięknym kościele neogotyckim w Trzęsaczu, dzięki profesorowi Bohdanowi Boguszewskiemu z Akademi Sztuki w Szczecinie mamy przyjemność zasmakować niebywałej uczty kulturalnej.

Sacrum non Profanum galeria II

Dzięki profesorowi Bohdanowi Boguszewskiemu z Akademi Sztuki w Szczecinie mamy przyjemność zasmakować niebywałej muzycznej uczty kulturalnej.

Zielenica

Grupa artystyczna Vivaldi z Poznania zaprezentowała przedstawienie o Zielenicy. W rolę główną czyli w Zielenicę wcieliła się Ewa Michrowska pochodząca z sąsiedniej miejscowości Niechorze.

Nadmorski Trzesacz latem

Piękne widoki oferuje swoim turystom nadmorski Trzesacz. Czysta plaża, która odznaczona zostala Błękitną Flagą - certyfikatem czystości. Ruiny kościółka na klifie, wielka platforma widokowa sprawiają, że Trzęsacz ma to coś - urok i duszę.

Na niebie, tu i tam żeglują podniebni rycerze, na swych kolorowych paralotniach.

Zawody mini golfa

Trzęsacz to także rodzinny ruch na świeżym powietrzu. Dowodem tego są liczne atrakcje między innymi tor mini golfa. Wbrew pozorom, aby podczas rozgrywki przejść wszystkie stanowiska z przeszkodami nie wystarczy 10 minut. Tak więc zabawa zapewniona nawet na ponad jedną godzinę.

Kontakt

  • E-Mail:
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Social

  • Facebook
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone:
wykonanie/zdjęcia/filmy
www.dajczak.com.pl